Promocje serwisowe Dacia Dąbrowscy

Jesień w serwisie Dacia Dąbrowscy

Powierzając nam serwis swojej Dacii masz pewność wysokiej jakości usług. Przed naprawą zobowiązujemy się do przedstawienia kompletnego kosztorysu. Zapewniamy zwrot samochodu o umówionej godzinie i w ustalonej cenie - bez żadnych niespodzianek dla Twojego budżetu.

Przed zimą szczególnie warto zadbać o Twoją Dacię. Niezbędne będzie sprawdzenie stanu opon, jak również innych elementów, które z czasem się zużywają. Warto także zwrócić uwagę na działanie akumulatora i wycieraczek, aby komfortowo podróżować na długich dystansach.

Umów wizytę online.

Jesteś naszym Klientem Dacia?

Przejdź do Sklepu Dacia:

Mechanik

Autoryzowane serwisy

Do Grupy Dąbrowscy należą autoryzowane serwisy marek Renault, Nissan, Dacia i Isuzu Trucks, zlokalizowane w Zabrzu i Bytomiu.

Na Klientów czeka tu wykwalifikowany zespół, pracujący zgodnie z restrykcyjnymi standardami marek partnerskich, nowocześnie wyposażone stanowiska podnośnikowe: 17 w Zabrzu i 10 w Bytomiu oraz wiele promocji serwisowych, pozwalających zadbać o auto na najwyższym poziomie i preferencyjnych warunkach. Zespoły ASO tworzą doświadczeni mechanicy i elektronicy, których łączy wielka pasja do motoryzacji. Wszyscy są wysokiej klasy specjalistami, którzy stale rozwijają swoje umiejętności podczas autoryzowanych szkoleń Renault, Nissan, Dacia i Isuzu Trucks. Zapraszamy!

Umów wizytę