Salon Dacia Śląsk

Dąbrowscy sp. z o.o. to autoryzowany dealer samochodów Dacia działający na Śląsku, świadczący kompleksowe usługi sprzedaży i serwisowania pojazdów. To dynamicznie rozwijająca się firma, zabiegająca o trwałe relacje z klientem, owocujące stałą współpracą. Zadowolenie klienta jest tutaj priorytetem i jest osiągane dzięki pełnemu zaangażowaniu wszystkich pracowników salonu Dacia.

Nowe samochody Dacia

Dacia to samochody rumuńskiego producenta, od początku współpracującego z Renault. To marka ciesząca się stale rosnącym uznaniem wśród kierowców, zwłaszcza model Logan czy Duster. Liderem w sprzedaży Dacii na Śląsku jest autoryzowany dealer Dąbrowscy, posiadający salony w Zabrzu i Bytomiu. Oferuje on pełną gamę nowych samochodów Dacia. Są to zarówno samochody osobowe jak i dostawcze, większość dostępna od ręki, w najatrakcyjniejszych cenach w okolicy. Przed podjęciem decyzji o zakupie jest możliwość skorzystania z jazdy próbnej, celem poznania bliżej samochodu.

Dacia Jogger SL Extreme 1.0 TCe 110

2022
10 km
93 300

Dacia Sandero Stepway Stepway Expression 90 TCE

2023
10 km
81 200

Dacia Sandero Stepway Expression ECO-G 100

2022
10 km
86 250

Dacia Duster Journey 1.3 TCe 130

2023
10 km
96 900

Dacia Duster Journey ECO-G 100

2023
10 km
95 100

Dacia Sandero Stepway Stepway Expression 90 TCE

2022
10 km
81 200

Dacia Spring Expression 45 Electric

2023
10 km
111 250

Dacia Duster 1.3 TCe Journey

2024
10 km
95 500

Nasze usługi przy zakupie samochodów Dacia na Śląsku

Dąbrowscy to sieć autoryzowanych salonów Dacia, oferujących kompleksowe usługi motoryzacyjne. Dealer dokłada wszelkich starań, aby wizyta w salonie była dla klienta w pełni owocna i satysfakcjonująca. Chcąc dokonać zakupu samochodu Dacia na terenie Śląska, klient otrzymuje wraz z ofertą propozycję finansowania, tj. kredyt, leasing czy wynajem długoterminowy, a także ma możliwość od razu wykupu ubezpieczenia pojazdu. Ponadto przyjmowane są samochody w rozliczeniu.

W naszym punkcie można zakupić nowe samochody Dacia, a także używane. Są to sprawdzone auta o gwarantowanym przebiegu i znanym stanie technicznym. Często są to samochody demonstracyjne i serwisowane w sieci dealerskiej Dacia. Do samochodów używanych marki Dacia w ramach programu Renault Selection możemy także zaproponować rozszerzoną gwarancję na 12 lub 24 miesiące.

Salon Dacia - Śląskie | Dąbrowscy

Autoryzowany dealer Dacia od 1990 roku

Dąbrowscy sp. z o.o. to firma z długą historią. Zajmuje się sprzedażą i serwisowaniem samochodów już od 1990 roku, przykładając wielką wagę do nieustannego rozwoju. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę, jak ważny jest zmotywowany i odpowiednio przeszkolony zespół pracowników, którzy z zaangażowaniem wypełniają swoje obowiązki. To właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu i doskonałej znajomości rynku motoryzacyjnego a także wielkiej ambicji i elastyczności, świadczy swoje usługi kompleksowo, gwarantując najwyższą jakość obsługi. Z powodzeniem buduje autentyczne i silne relacje z klientami, którzy to właśnie tutaj decydują się na zakup samochodu i późniejsze jego serwisowanie.

Dziś dealer Dąbrowscy to sieć autoryzowanych salonów i serwisów na Śląsku, który stara się dostarczać nowoczesne produkty, wyprzedzające potrzeby klienta. Tutaj każda wizyta i rozmowa ze sprzedawcą jest inspirująca, a oferowane samochody dostarczają radości przez cały późniejszy okres ich użytkowania.

Salon w Zabrzu jest doskonale skomunikowany - jest położony zaledwie 1 km od Gliwic, w odległości 1,5 km od salonu jest wjazd na autostradę A1 i DK88, co pozwala na szybki dojazd do miast takich, jak: Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Tarnowskie Góry, Gliwice czy Katowice. Salon Dacia w Bytomiu również jest usytuowany nieopodal wjazdu na autostradę A1. Dealer Dąbrowscy - w sercu Śląska.

Kompleksowe usługi serwisowe Dacia

W autoryzowanym serwisie Dacia na Śląsku usługi świadczymy kompleksowo. Świadczymy usługi naprawcze oraz wykonujemy przeglądy i wszystkie badania techniczne. Ponadto zajmujemy się likwidacją szkód komunikacyjnych. Prowadzimy również sprzedaż oryginalnych części, akcesoriów, ogumienia, olei i płynów eksploatacyjnych nie tylko do modeli samochodów z aktualnej oferty, ale i tych już dawno wycofanych z produkcji. Pełną ofertę naszych usług serwisowych można znaleźć tutaj: serwis dacia Śląsk lub tutaj serwis Renault Śląsk.

Poznaj zalety zakupu samochodu w salonie marki Dacia śląskie:

  • posiadamy wieloletnie doświadczenie – sprzedażą zajmujemy się od 1990 roku;
  • doskonale znamy rynek i oczekiwania klientów, dlatego też klienci szukający ogłoszeń z dopiskiem „Dacia śląskie” tak chętnie odwiedzają nasz salon;
  • stawiamy na budowanie relacji z klientem, wielu z nich decyduje się nie tylko na zakup Dacii, ale również korzysta z naszych usług serwisowych;
  • kupisz u nas bestsellerowe auta marki Dacia, w ofercie mamy najnowsze modele, które cieszą się sporym zainteresowaniem klientów;
  • nasz zespół jest odpowiednio przeszkolony – specjaliści salonu Dąbrowscy pomogą Ci na każdym etapie zakupu samochodu.

FAQ

Jakie samochody Dacia posiadamy w ofercie?

Oferujemy niemal wszystkie najnowsze modele samochodów Dacia, takie jak: Duster, Lodgy, Sandero i Logan w wielu różnych wersjach. Aktualnie mamy także w ofercie nową elektryczną Dacię Spring!

Czy oferujemy finansowanie dla samochód Dacia?

Naszym klientom proponujemy wiele atrakcyjnych form finansowania samochodów Dacia, takich jak: leasing, kredyt i najem długoterminowy.

Czy można u nas sprzedać swój samochód?

Jak najbardziej, możesz bezpłatnie wycenić u nas swój samochód i zostawić go w rozliczeniu.

Co wyróżnia nasz salon Dacia na Śląsku?

Jesteśmy autoryzowanym dealerem Dacia działającym na Śląsku, działającym na rynku już od 1990 roku. Zajmujemy się zarówno sprzedażą pojazdów i części, jak i również ich serwisowaniem. Posiadamy wiele różnych metod finansowania, przedłużania gwarancji i wiele więcej!