Grupa Dąbrowscy – razem od 1990 roku

Dąbrowscy Sp. z o.o. to autoryzowane punkty dealerskie marek Renault, Nissan, Dacia i Isuzu Trucks, zlokalizowane w Zabrzu i Bytomiu. Na rynku istniejemy nieprzerwanie od 1990 roku.

Historia

Ambicje, rozwój oraz stale zdobywane doświadczenie sprawiły, że działalność naszej firmy z częściami samochodowymi bardzo szybko nabrała rozpędu. Sprzedaż oraz serwisowanie pojazdów osobowych i dostawczych marki Renault rozpoczęliśmy już w 1993 roku. W 2005 roku otworzyliśmy salon Dacii, a dwa lata później do naszej oferty dołączyły samochody marki Nissan. Najnowszą marką pojazdów dostawczych, która dołączyła do naszych salonów w listopadzie 2017 roku, jest Isuzu Trucks. Aktualnie Grupa Dąbrowscy, oferująca profesjonalne usługi motoryzacyjne, składa się z dwóch punktów dealerskich, znajdujących się w Bytomiu i Zabrzu.

Misja

W Grupie Dąbrowscy kierujemy się głównie tworzeniem relacji z naszymi Klientami i dbamy o to, aby były one nie tylko trwałe, ale i prawdziwe. Nasz zespół potrafi to osiągnąć dzięki swojemu profesjonalizmowi oraz zaangażowaniu w dostarczaniu Klientom wysokiej jakości produktów. Celem takiego podejścia jest stworzenie niepowtarzalnej atmosfery, która sprawia, że czas spędzony w naszych salonach będzie dobrze wspominany. Zależy nam również na zapewnieniu Klientom radości oraz wysokiego poziomu zadowolenia podczas użytkowania pojazdów. Nasze przedsiębiorstwo jest miejscem, w którym chcemy tworzyć optymalne warunki również dla naszych pracowników. Dzięki temu mogą oni zapewnić naszym Klientom obsługę najwyższej jakości.

Grupa Dąbrowscy to specjaliści w zakresie sprzedaży i serwisowania pojazdów marki Dacia. Profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie pozwoliło na uzyskanie statusu lidera pośród salonów Dacia na Śląsku. Klienci mogą nie tylko oddać swój samochód do naprawy, ale i dokonać przeglądu oraz szybko usunąć szkody komunikacyjne.

Usługi

U nas możesz:
Nabyć nowy, używany lub demonstracyjny pojazd
Złożyć zamówienie na samochód dostawczy o unikalnych parametrach
Sprzedać lub zostawić stary pojazd w rozliczeniu
Zakupić ubezpieczenie samochodu, domu i podróży
Wybrać optymalną formę finansowania
Wykonać przegląd lub badanie techniczne pojazdu w OSKP
Zakupić części zamienne, olej, płyny oraz opony
Dokonać naprawy usterek w autoryzowanym serwisie
W krótkim czasie usunąć szkodę komunikacyjną