Salon Renault Śląsk

Dąbrowscy sp. z o.o. to autoryzowany dealer Renault z wieloletnim doświadczeniem. Siedziba salonu mieści się w Zabrzu i usytuowana jest w samym centrum Śląska. Renault Dąbrowscy to Dealer nastawiony na najwyższą jakość świadczonych usług. Sprzedaje oraz naprawia samochody Renault, dbając przy tym o trwałe i autentyczne relacje z klientem. Dzięki temu jest przekonany, że dostarczane samochody będą spełniać wszelkie oczekiwania kupujących przez cały okres ich użytkowania.

Nowe samochody Renault 

Renault to samochody francuskiego producenta, dystrybuowane na cały świat. W ciągu ponad 100 lat wypuścił on na rynek wiele fascynujących modeli samochodów. Dziś wśród nich są samochody elektryczne, hybrydowe, sportowe i dostawcze. Liderem w sprzedaży Renault na Śląsku jest dealer Dąbrowscy, oferujący pełną gamę nowych samochodów Renault, zarówno osobowych jak i dostawczych w ramach programu Renault Pro+.  Są to samochody świetnie nadające się do biznesowego wykorzystywania, a także do prywatnej, codziennej jazdy. Wiele z nich jest dostępnych od ręki, w bardzo atrakcyjnych cenach. Oczywiście przed dokonaniem zakupu jest możliwość skorzystania z jazdy próbnej.

Renault Arkana R.S. Line 1.3 TCe 140 EDC MHEV 2022

2022
10 km
152 100

Renault Captur Intens 1.0 TCe 100 LPG

2022
10 km
93 300

Renault Megane Intens 1.3 TCe 140

2022
10 km
101 600

Renault Megane Intens 1.3 TCe 140 EDC

2022
10 km
124 000

Renault Megane techno 1.3 TCe 140

2022
10 km
106 200

Renault Kadjar Intens 1.3 TCe 160 EDC

2022
10 km
129 700

Renault Megane E-TECH Electric techno EV60 220km optimum charge

2022
10 km
222 800

Renault Arkana Intens E-Tech full hybrid 145

2022
10 km
146 700

Renault Arkana R.S. Line 140 EDC 2022

2022
10 km
150 200

Nasze usługi przy zakupie samochodów Renault na Śląsku

Zajmujemy się sprzedażą samochodów Renault kompleksowo. W naszym salonie klienci otrzymają pełną ofertę propozycji finansowania zakupu pojazdu (kredyt, leasing, wynajem długoterminowy) oraz możliwość wykupu ubezpieczenia najpewniejszych firm ubezpieczeniowych. Sprzedajemy samochody zarówno nowe jak i używane, a także przyjmujemy auta w rozliczeniu. W przypadku samochodów używanych, oferujemy wyłącznie sprawdzone auta o gwarantowanym przebiegu i stanie technicznym. Wiele z nich to samochody demonstracyjne salonu. Do samochodów używanych w ramach Renault Selection oferujemy także rozszerzoną gwarancję.

Ponadto prowadzimy sprzedaż oryginalnych części i akcesoriów samochodowe, ogumienia a także posiadamy szeroką gamę olejów i płynów eksploatacyjnych.


Autoryzowany dealer Renault od 1990 roku

Dąbrowscy sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą samochodów Renault na Śląsku już od 1990 roku. Dzięki odpowiedniemu doświadczeniu i znajomości rynku motoryzacyjnego, dziś świadczy kompleksowe usługi z dbałością o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta. Budowanie trwałych relacji to myśl przewodnia firmy, zgodnie z którą pracuje cały zespół sprzedawców. Zdają sobie oni doskonale z tego sprawę, że zakup nowego samochodu nie jest łatwy, to przecież spory wydatek i decyzji takich nie podejmuje się impulsywnie. To długi proces, dlatego nasi doradcy starają się cierpliwie i rzeczowo wyjaśniać wszelkie wątpliwości  dotyczące wyboru auta i możliwości jego finansowania.

Kompleksowe usługi Renault

Świadczymy również kompleksowe usługi naprawcze samochodów Renault na terenie Śląska. Po więcej informacji zapoznaj się z naszą ofertą: serwis Renault Śląsk. Zajmujemy się naprawianiem samochodów, a także wykonujemy przeglądy i niezbędne badania techniczne w OSKP. Ponadto likwidujemy szybko i sprawnie szkody komunikacyjne. Oferujemy w sprzedaży oryginalne części, akcesoria, opony, oleje i wszystkie płyny samochodowe, zarówno do modeli z ostatnich lat, jak i tych wycofanych już z produkcji.

FAQ

Jakie samochody Renault posiadamy w ofercie?

Oferujemy niemal wszystkie najnowsze modele samochodów Renault, takie jak: Captur, Megane, Clio, Koleos, Master, Trafic, Kadjar, Arkana i wiele więcej!

Czy oferujemy finansowanie dla samochód Renault?

Naszym klientom proponujemy wiele atrakcyjnych form finansowania samochodów Renault, takich jak: leasing, kredyt i najem długoterminowy.

Czy można u nas sprzedać swój samochód?

Jak najbardziej, możesz bezpłatnie wycenić u nas swój samochód i zostawić go w rozliczeniu.

Co wyróżnia nasz salon Renault na Śląsku?

Jesteśmy autoryzowanym dealerem Renault działającym na terenie Śląska, działającym na rynku już od 1990 roku. Zajmujemy się zarówno sprzedażą pojazdów i części, jak i również ich serwisowaniem. Posiadamy wiele różnych metod finansowania, przedłużania gwarancji i wiele więcej!