Dealer Dacia w pobliżu miasta Gliwice

Dąbrowscy sp. z o.o. to autoryzowany dealer samochodów Dacia w okolicy Gliwic, świadczący kompleksowe usługi sprzedaży i serwisowania pojazdów. To dynamicznie rozwijająca się firma, zabiegająca o trwałe relacje z klientem, owocujące stałą współpracą. Zadowolenie klienta jest tutaj priorytetem i jest osiągane dzięki pełnemu zaangażowaniu wszystkich pracowników salonu Dacia.

Nowe samochody Dacia

Dacia to samochody rumuńskiego producenta, od początku współpracującego z Renault. To marka ciesząca się stale rosnącym uznaniem wśród kierowców, zwłaszcza model Logan czy Duster. Liderem w sprzedaży Dacii w pobliżu Gliwic jest autoryzowany dealer Dąbrowscy, posiadający salony w Zabrzu i Bytomiu. Oferuje on pełną gamę nowych samochodów Dacia. Są to zarówno samochody osobowe jak i dostawcze, większość dostępna od ręki, w najatrakcyjniejszych cenach w okolicy. Przed podjęciem decyzji o zakupie jest możliwość skorzystania z jazdy próbnej, celem poznania bliżej samochodu.

Dacia Sandero Stepway Comfort Tce 100 LPG

2020
10 km
64 600

Dacia Sandero Comfort Tce 100 LPG

2021
10 km
57 600

Dacia Logan Comfort Tce 100 LPG

2021
5 km
60 700

Dacia Duster Comfort faza 2 Tce 100 LPG

2021
10 km
70 800

Dacia Duster Prestige faza 2 Tce 100 LPG

2021
10 km
75 100

Dacia Duster Prestige 1.0 TCE LPG

2021
10 km
76 800

Dacia Duster Comfort 1.0 TCE 100 LPG

2021
10 km
72 500

Nasze usługi przy zakupie samochodów Dacia w pobliżu Gliwic

Dąbrowscy to sieć autoryzowanych salonów Dacia, oferujących kompleksowe usługi motoryzacyjne. Dealer dokłada wszelkich starań, aby wizyta w salonie była dla klienta w pełni owocna i satysfakcjonująca. Chcąc dokonać zakupu samochodu Dacia w pobliżu Gliwic, klient otrzymuje wraz z ofertą propozycję finansowania, tj. kredyt, leasing czy wynajem długoterminowy, a także ma możliwość od razu wykupu ubezpieczenia pojazdu. Ponadto przyjmowane są samochody w rozliczeniu.

W naszym punkcie można zakupić nowe samochody Dacia, a także używane. Są to sprawdzone auta o gwarantowanym przebiegu i znanym stanie technicznym. Często są to samochody demonstracyjne i serwisowane w sieci dealerskiej Dacia. Do samochodów używanych marki Dacia w ramach programu Renault Selection możemy także zaproponować rozszerzoną gwarancję na 12 lub 24 miesiące.


Autoryzowany dealer Dacia od 1990 roku

Dąbrowscy sp. z o.o. to firma z długą historią. Zajmuje się sprzedażą i serwisowaniem samochodów już od 1990 roku, przykładając wielką wagę do nieustannego rozwoju. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę, jak ważny jest zmotywowany i odpowiednio przeszkolony zespół pracowników, którzy z zaangażowaniem wypełniają swoje obowiązki. To właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu i doskonałej znajomości rynku motoryzacyjnego a także wielkiej ambicji i elastyczności, świadczy swoje usługi kompleksowo, gwarantując najwyższą jakość obsługi. Z powodzeniem buduje autentyczne i silne relacje z klientami, którzy to właśnie tutaj decydują się na zakup samochodu i późniejsze jego serwisowanie.

Dziś dealer Dąbrowscy to sieć autoryzowanych salonów i serwisów na Śląsku, który stara się dostarczać nowoczesne produkty, wyprzedzające potrzeby klienta. Tutaj każda wizyta i rozmowa ze sprzedawcą jest inspirująca, a oferowane samochody dostarczają radości przez cały późniejszy okres ich użytkowania.

Salon w Zabrzu jest doskonale skomunikowany - jest położony zaledwie 1 km od Gliwic, w odległości 1,5 km od salonu jest wjazd na autostradę A1 i DK88, co pozwala na szybki dojazd do miast takich, jak: Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Tarnowskie Góry, Gliwice czy Katowice. Salon Dacia w Bytomiu również jest usytuowany nieopodal wjazdu na autostradę A1. Dealer Dąbrowscy - w sercu Śląska.

Kompleksowe usługi serwisowe Dacia

W autoryzowanym serwisie Dacia w pobliżu Gliwic usługi świadczymy kompleksowo. Świadczymy usługi naprawcze oraz wykonujemy przeglądy i wszystkie badania techniczne. Ponadto zajmujemy się likwidacją szkód komunikacyjnych. Prowadzimy również sprzedaż oryginalnych części, akcesoriów, ogumienia, olei i płynów eksploatacyjnych nie tylko do modeli samochodów z aktualnej oferty, ale i tych już dawno wycofanych z produkcji. Pełną ofertę naszych usług serwisowych można znaleźć tutaj: serwis dacia Gliwice.

FAQ

Jakie samochody Dacia posiadamy w ofercie?

Oferujemy niemal wszystkie najnowsze modele samochodów Dacia, takie jak: Duster, Lodgy, Sandero i Logan w wielu różnych wersjach. Aktualnie mamy także w ofercie nową elektryczną Dacię Spring!

Czy oferujemy finansowanie dla samochód Dacia?

Naszym klientom proponujemy wiele atrakcyjnych form finansowania samochodów Dacia, takich jak: leasing, kredyt i najem długoterminowy.

Czy można u nas sprzedać swój samochód?

Jak najbardziej, możesz bezpłatnie wycenić u nas swój samochód i zostawić go w rozliczeniu.

Co wyróżnia nasz salon Dacia w pobliżu Gliwic?

Jesteśmy autoryzowanym dealerem Dacia w pobliżu Gliwic, działającym na rynku już od 1990 roku. Zajmujemy się zarówno sprzedażą pojazdów i części, jak i również ich serwisowaniem. Posiadamy wiele różnych metod finansowania, przedłużania gwarancji i wiele więcej!