Dacia Gliwice

Dąbrowscy sp. z o.o. to autoryzowany dealer samochodów Dacia w okolicy Gliwic, świadczący kompleksowe usługi sprzedaży i serwisowania pojazdów. To dynamicznie rozwijająca się firma, zabiegająca o trwałe relacje z klientem, owocujące stałą współpracą. Zadowolenie klienta jest tutaj priorytetem i jest osiągane dzięki pełnemu zaangażowaniu wszystkich pracowników salonu Dacia.

Nowe samochody Dacia w pobliżu Gliwic

Dacia to samochody rumuńskiego producenta, od początku współpracującego z Renault. To marka ciesząca się stale rosnącym uznaniem wśród kierowców, zwłaszcza model Logan czy Duster. Liderem w sprzedaży Dacii w pobliżu Gliwic jest autoryzowany dealer Dąbrowscy, posiadający salony w Zabrzu i Bytomiu. Oferuje on pełną gamę nowych samochodów Dacia. Są to zarówno samochody osobowe jak i dostawcze, większość dostępna od ręki, w najatrakcyjniejszych cenach w okolicy. Przed podjęciem decyzji o zakupie jest możliwość skorzystania z jazdy próbnej, celem poznania bliżej samochodu.

Dacia Duster Comfort 1.0 TCE 100 LPG

2021
10 km
65 900
67 200

Dacia Duster Comfort 1.0 TCE 100 LPG

2021
10 km
65 900
67 200

Dacia Duster Comfort 1.0 TCE 100 LPG

2021
10 km
65 900
67 200

Dacia Duster Prestige 1.0 TCE LPG

2021
10 km
67 700

Dacia Duster COMFORT TCE 100 LPG

2021
10 km
65 900

Dacia Duster Essential Tce 100 LPG

2021
5 km
61 500

Dacia Duster Prestige Tce 100 LPG

2021
5 km
69 700

Dacia Duster SL CELEBRATION TCE 100 LPG

2021
5 km
71 300

Nasze usługi przy zakupie samochodów Dacia w pobliżu Gliwic

Dąbrowscy to sieć autoryzowanych salonów Dacia, oferujących kompleksowe usługi motoryzacyjne. Dealer dokłada wszelkich starań, aby wizyta w salonie była dla klienta w pełni owocna i satysfakcjonująca. Chcąc dokonać zakupu samochodu Dacia w pobliżu Gliwic, klient otrzymuje wraz z ofertą propozycję finansowania, tj. kredyt, leasing czy wynajem długoterminowy a także ma możliwość od razu wykupu ubezpieczenia pojazdu. Ponadto przyjmowane są samochody w rozliczeniu.

W naszym punkcie można zakupić nowe samochody Dacia a także używane. Są to sprawdzone auta o gwarantowanym przebiegu i znanym stanie technicznym. Często są to samochody demonstracyjne i serwisowane w sieci dealerskiej Dacia.


Autoryzowany dealer Dacia od 1990 roku

Dąbrowscy sp. z o.o. to firma z długą historią. Zajmuje się sprzedażą i serwisowaniem samochodów już od 1990 roku, przykładając wielką wagę do nieustannego rozwoju. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę, jak ważny jest zmotywowany i odpowiednio przeszkolony zespół pracowników, którzy z zaangażowaniem wypełniają swoje obowiązki. To właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu i doskonałej znajomości rynku motoryzacyjnego a także wielkiej ambicji i elastyczności, świadczy swoje usługi kompleksowo, gwarantując najwyższą jakość obsługi. Z powodzeniem buduje autentyczne i silne relacje z klientami, którzy to właśnie tutaj decydują się na zakup samochodu i późniejsze jego serwisowanie.

Dziś dealer Dąbrowscy to sieć autoryzowanych salonów i serwisów na Śląsku, który stara się dostarczać nowoczesne produkty, wyprzedzające potrzeby klienta. Tutaj każda wizyta i rozmowa ze sprzedawcą jest inspirująca, a oferowane samochody dostarczają radości przez cały późniejszy okres ich użytkowania.

Kompleksowe usługi serwisowe Dacia w pobliżu miasta Gliwice

W autoryzowanym serwisie Dacia w pobliżu Gliwic usługi świadczymy kompleksowo. Świadczymy usługi naprawcze oraz wykonujemy przeglądy i wszystkie badania techniczne. Ponadto zajmujemy się likwidacją szkód komunikacyjnych. Prowadzimy również sprzedaż oryginalnych części, akcesoriów, ogumienia, olei i płynów eksploatacyjnych nie tylko do modeli samochodów z aktualnej oferty, ale i tych już dawno wycofanych z produkcji.