2021_Arkana_launch_czerwiec_2021_DWS_3000x800

Grupa Dąbrowscy – razem od 1990 roku

Dąbrowscy Sp. z o.o. to autoryzowane punkty dealerskie marek Renault, Nissan, Dacia i Isuzu Trucks, zlokalizowane w Zabrzu i Bytomiu. Na rynku istniejemy nieprzerwanie od 1990 roku.

Historia

Nasza firma sprzedająca części samochodowe mogła tak szybko dotrzeć do etapu, w którym znajduje się teraz dzięki dużym ambicjom, inwestowaniu w rozwój oraz zdobywaniu cennego doświadczenia. W 1993 roku poszerzyliśmy działalność o sprzedaż oraz serwis samochodów marki Renault. W lutym 2005 roku otworzyliśmy pierwszy salon Dacii, a już dwa lata później wzbogaciliśmy ofertę o markę Nissan. Pod koniec 2017 roku w naszych punktach dealerskich pojawiła się nowa marka samochodów dostawczych, Isuzu Trucks. Teraz Grupa Dąbrowscy może pochwalić się obecnością dwóch nowoczesnych lokalizacji oferujących usługi motoryzacyjne w Zabrzu i Bytomiu.

Misja

Najważniejszym elementem naszej działalności są Klienci oraz budowanie autentycznych i wieloletnich relacji. Nasz profesjonalny oraz zaangażowany zespół stawia sobie za cel oferowanie Klientom produktów najwyższej jakości, które w pełni zaspokajają ich aktualne potrzeby. Istotna jest dla nas pełnia doświadczenia, jakim jest wizyta w salonie Grupy Dąbrowski. Dlatego każdy z naszych pracowników podejmuje wszelkie starania, aby było to przyjemne spotkanie, które Klient będzie miło wspominał podczas czerpania radości z jazdy nowym samochodem. W naszej firmie przykładamy też dużą uwagę do warunków pracy naszego zespołu, dzięki czemu możemy stworzyć przyjazną atmosferę.

Dąbrowscy Sp. z.o.o. to firma, w której specjalizujemy się w naprawie i sprzedaży samochodów marki Renault na terenie Śląska. Wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalna obsługa pozwala na zaspokojenie każdej potrzeby właściciela pojazdu tej marki. Grupa Dąbrowscy jest idealnym miejscem dla osób, które chcą skorzystać z jednego z najlepszych serwisów Renault na Śląsku.

Usługi

U nas możesz:
Zakupić nowy, używany lub demonstracyjny samochód
Zamówić pojazd dostawczy o indywidualnych parametrach
Sprzedać lub zostawić stare auto w rozliczeniu
Ubezpieczyć samochód, dom oraz podróż
Skorzystać z dopasowanej formy finansowania zakupu
Wykonać przegląd lub badanie techniczne w OSKP
Nabyć części, akcesoria, olej, opony oraz płyny
Naprawić usterkę pojazdu w autoryzowanym serwisie
Sprawnie zlikwidować szkodę komunikacyjną