Serwis Renault Śląsk

Serwis_Renault.png

Dąbrowscy sp. z o.o. to autoryzowany serwis Renault działający na terenie Śląska, w którym samochody trafiają w ręce prawdziwych fachowców, odpowiednio przeszkolonych i doświadczonych w naprawach pojazdów tej właśnie marki. Każdego dnia stają dzielnie w obliczu wyzwań, jakie stawiają przed nimi klienci. Wykonywane tutaj naprawy i przeglądy przebiegają zgodnie z wytycznymi producenta, przy użyciu wyłącznie sprawdzonych części i płynów eksploatacyjnych. To ma znaczący wpływ na sprawne, długie funkcjonowanie samochodu.

Zadowolenie klienta i najwyższa jakość świadczonych usług przez godny zaufania zespół pracowników są w serwisach Grupy Dąbrowscy priorytetem. Serwisowaniem samochodów Renault na Śląsku zajmują się nieprzerwanie już od 1990 roku. W tym czasie zdobyli ogromne doświadczenie oraz dokładnie poznali specyfikę rynku motoryzacyjnego, aby dziś świadczyć usługi serwisowe kompleksowo. Wykonują wszelkie usługi naprawcze oraz przeglądy okresowe a także badania techniczne. Ponadto zajmują się likwidacją szkód komunikacyjnych w możliwie jak najkrótszym czasie.

Przy okazji wizyty w serwisie Renault można dokonać zakupu oryginalnych części i akcesoriów do samochodów, a także olei i płynów eksploatacyjnych.

Autoryzowany Serwis Renault mieszczący się w Zabrzu przy ul. Wolności 59 jest jedynym autoryzowanym serwisem baterii trakcyjnych Renault w Polsce i w tej części Europy. W ofercie znajdują się kompleksowe naprawy pojazdów elektrycznych i hybrydowych. Do serwisu baterii Renault Dąbrowscy przyjeżdżają samochody elektryczne z wielu państw Europy Środkowo-Wschodniej.


Umów wizytę do serwisu Renault

Wizytę w serwisie Renault na Śląsku można zamówić telefonicznie lub wypełniając poniższy formularz. Pracownik serwisu w możliwie jak najkrótszym czasie skontaktuje się z Państwem zwrotnie, celem potwierdzenia rezerwacji terminu wizyty.

Umów wizytę

Dlaczego warto serwisować samochód w Renault Dąbrowscy?

Nasz serwis to jedno z najnowocześniejszym miejsc w okolicy. W tym autoryzowanym serwisie Renault na Śląsku usługi świadczymy kompleksowo. Można tutaj szybko i sprawnie zlecić profesjonalnie wykonane naprawy Renault, okresowe przeglądy oraz badania techniczne. Po zakończeniu każdej naprawy przystępujemy do mycia nadwozia. Na wykonaną robociznę i zastosowane części dajemy gwarancję 12 miesięcy.
Jesteśmy otwarci na klienta i dla klienta, dlatego oferujemy wydłużony czas pracy serwisu. Ponadto zapewniamy możliwość pozostawienia samochodu poza godzinami pracy serwisu pod opieką pracownika ochronny, na zadaszonym parkingu. Dla klientów oczekujących na wydanie samochodu mamy przygotowaną przestronną poczekalnię, w której mogą napić się aromatycznej kawy.
Dla stałych klientów mamy przygotowane atrakcyjne rabaty. Oferty specjalne czekają również na właścicieli samochodów powyżej 4 roku eksploatacji.
Cieszącą się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem usługą jest hotel dla kół i opon.

Części i akcesoria do Renault kupisz u nas na miejscu

Części

Części

Akcesoria

Akcesoria

Oleje i płyny

Oleje i płyny

Opony

Opony


Prowadzimy sprzedaż oryginalnych części do samochodów Renault na Śląsku, dedykowane do wszystkich modeli marki, także już tych nieprodukowanych. Sprowadzamy również części na indywidualne zamówienia. W ofercie posiadamy także akcesoria samochodowe, ogumienie oraz oleje i płyny eksploatacyjne. Przy wyborze zawsze służymy fachową pomocą, tak aby każdy klient otrzymał to, czego oczekuje. 

FAQ

Czy jesteśmy autoryzowanym serwisem Renault?

Oczywiście, posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia do prowadzenia ASO i zajmujemy się profesjonalną naprawą samochodów Renault nieprzerwanie od 1990 roku.

Co posiadamy w ofercie?

Nasz serwis Renault oferuje m.in wszelkiego rodzaju naprawy mechaniczne i elektroniczne, przeglądy okresowe oraz wymagane badania techniczne.

Czy sprzedajemy części do samochodów Renault?

Jak najbardziej, podczas wizyty w naszym serwisie Renault można nabyć oryginalne części, akcesoria, oleje oraz płyny eksploatacyjne.

Czy oferujemy gwarancję na wykonane usługi?

Na wykonane prace i zamontowane części przy samochodach Renault klient otrzymuje 12-miesięczną gwarancję.