Autoryzowany Serwis Renault Śląsk

Serwis_Renault.png

Dąbrowscy sp. z o.o. to autoryzowany serwis Renault działający na terenie Śląska, w którym samochody trafiają w ręce prawdziwych fachowców, odpowiednio przeszkolonych i doświadczonych w naprawach pojazdów tej marki. Każdego dnia stają dzielnie w obliczu wyzwań, jakie stawiają przed nimi klienci. Wykonywane tutaj naprawy i przeglądy przebiegają zgodnie z wytycznymi producenta, przy użyciu wyłącznie sprawdzonych części i płynów eksploatacyjnych. To ma znaczący wpływ na sprawne, długie i bezpieczne funkcjonowanie samochodu.

Zadowolenie klienta i najwyższa jakość świadczonych usług z zakresu mechaniki są w serwisach Grupy Dąbrowscy priorytetem. Serwisowaniem samochodów Renault na Śląsku zajmują się nieprzerwanie już od 1990 roku. W tym czasie zdobyli ogromne doświadczenie oraz dokładnie poznali specyfikę rynku motoryzacyjnego, aby dziś kompleksowo świadczyć usługi serwisowe. Specjaliści pracujący w warsztacie samochodowym marki Renault wykonują wszelkie usługi naprawcze oraz przeglądy okresowe, a także badania techniczne. Ponadto zajmują się likwidacją szkód komunikacyjnych w możliwie jak najkrótszym czasie.

Przy okazji wizyty w warsztacie Renault niedaleko Katowic można dokonać zakupu oryginalnych części i akcesoriów do samochodów, a także olei i płynów eksploatacyjnych.

Autoryzowany Serwis Renault mieszczący się w Zabrzu przy ul. Wolności 59 jest jedynym autoryzowanym serwisem baterii trakcyjnych Renault w Polsce i w tej części Europy. Kompleksowa obsługa samochodów obejmuje również naprawy pojazdów elektrycznych i hybrydowych. Do serwisu baterii Renault Dąbrowscy przyjeżdżają samochody elektryczne z wielu państw Europy Środkowo-Wschodniej.


Umów wizytę w serwisie samochodów Renault

Wizytę w serwisie Renault na Śląsku można umówić telefonicznie lub wypełniając poniższy formularz. Pracownik serwisu w możliwie jak najkrótszym czasie skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji terminu wizyty.

Umów wizytę

Dlaczego warto serwisować samochód w Renault Dąbrowscy?

Nasz serwis to jedno z najnowocześniejszym miejsc w okolicy. W tym autoryzowanym serwisie Renault na Śląsku usługi świadczymy kompleksowo. Można tutaj szybko i sprawnie zlecić profesjonalnie wykonane naprawy Renault, okresowe przeglądy oraz badania techniczne. Po zakończeniu każdej naprawy przystępujemy do mycia nadwozia. Na wykonaną robociznę i zastosowane części dajemy gwarancję 12 miesięcy.
Jesteśmy otwarci na klienta i dla klienta, dlatego oferujemy wydłużony czas pracy serwisu. Ponadto zapewniamy możliwość pozostawienia samochodu poza godzinami pracy serwisu pod opieką pracownika ochronny, na zadaszonym parkingu. Dla klientów oczekujących na wydanie samochodu mamy przygotowaną przestronną poczekalnię, w której mogą napić się aromatycznej kawy.
Dla stałych klientów mamy przygotowane atrakcyjne rabaty. Oferty specjalne czekają również na właścicieli samochodów powyżej 4 roku eksploatacji.
Cieszącą się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem usługą jest hotel dla kół i opon.

Części i akcesoria do Renault kupisz u nas na miejscu

Części

Części

Akcesoria

Akcesoria

Oleje i płyny

Oleje i płyny

Opony

Opony

Autoryzowany serwis Renault: Jak możemy Ci pomóc?

Prowadzimy sprzedaż oryginalnych części do samochodów Renault na Śląsku, dedykowanych wszystkim modelom marki, także już tych nieprodukowanych. Sprowadzamy również części na indywidualne zamówienia. W ofercie posiadamy także akcesoria samochodowe (Bosch), ogumienie oraz oleje i płyny eksploatacyjne. A od jakiegoś czasu świadczymy usługę hotelu dla kół i opon. Mamy wiedzę na temat najnowszych modeli samochodów Renault, dlatego przy wyborze zawsze służymy fachową pomocą, tak aby każdy klient otrzymał to, czego oczekuje. 

Warsztat samochodowy marki Renault. Oferujemy naprawę pojazdów i inne usługi

Wyposażenie oraz nabyte doświadczenie pozwalają na fachową i rzetelną obsługę powierzonych samochodów marki Renault. Zapewniamy zamienniki i części oryginalne gwarantujące najwyższą jakość, a dzięki temu bezpieczeństwo. Dzielimy się swoją wiedzą w zakresie naprawy aut, ale i możemy zaoferować wsparcie przy bieżącej konserwacji części i podzespołów Twojego Clio, Fluence czy każdego innego modelu Renault. Zapraszamy kierowców z miasta Katowice i Śląska. Z naszych usług mogą skorzystać klienci indywidualni i firmowi, którzy mają w swojej flocie także auta dostawcze.

Jeżeli chcesz mieć pewność, że Twoje auto jest w dobrych rękach, to zapraszamy serdecznie do naszego serwisu. Jest to jeden z polecanych warsztatów Renault na południu Polski. Nasi doświadczeni mechanicy rozwiążą niemal każdy problem. Zapewniamy sprawną obsługę klienta, szybkie terminy realizacji i merytoryczne wsparcie związane z użytkowaniem pojazdów, aby służyły Ci lub Twojej firmie, jak najdłużej.

FAQ

Czy jesteśmy autoryzowanym serwisem Renault?

Oczywiście, posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia do prowadzenia ASO i zajmujemy się profesjonalną naprawą samochodów Renault nieprzerwanie od 1990 roku.

Co posiadamy w ofercie?

Nasz serwis Renault oferuje m.in. wszelkiego rodzaju naprawy mechaniczne i elektroniczne, przeglądy okresowe oraz wymagane badania techniczne samochodów osobowych.

Czy sprzedajemy części do samochodów Renault?

Jak najbardziej, podczas wizyty w naszym serwisie Renault można nabyć oryginalne części, akcesoria, oleje oraz płyny eksploatacyjne.

Czy oferujemy gwarancję na wykonane usługi?

Na wykonane prace i zamontowane części przy samochodach Renault klient otrzymuje 12-miesięczną gwarancję.