Serwis Dacia Śląsk

wizyta.jpg

Dąbrowscy sp. z o.o. to autoryzowany serwis Dacia na Śląsku, który od 1990 roku nieprzerwanie zajmuje się naprawą samochodów. Od początku swojego istnienia stawia na ciągły rozwój, a dzięki zaangażowaniu całego zespołu z powodzeniem buduje trwałe relacje z klientem. To właśnie tutaj samochody trafiają w ręce prawdziwych fachowców, którzy dzięki ciągłemu uczestnictwu w profesjonalnych kursach i szkoleniach, potrafią usunąć każdą usterkę w samochodzie Dacia. Dzielnie stawiają czoła każdemu wyzwaniu, gdyż dla nich nie ma rzeczy niemożliwych.

W serwisie Dąbrowscy Dacia wykonywane są naprawy, przeglądy okresowe oraz wymagane badania techniczne. Są one przeprowadzane zgodnie z wytycznymi producenta, przy użyciu wyłącznie sprawdzonych i niezawodnych części, a także najlepszej jakości płynów eksploatacyjnych. Dzięki temu samochody, które wyjeżdżają z serwisu, potrafią długo cieszyć sprawnym funkcjonowaniem.

Serwis Dacia na Śląsku dokłada wszelkich starań, aby świadczyć usługi najwyższej jakości, owocujące pełnym zadowoleniem klienta. Swoje usługi serwisowe świadczy kompleksowo. Zajmuje się również likwidacją szkód komunikacyjnych szybko i sprawnie.

Przy okazji wizyty w serwisie Dacia można dokonać zakupu oryginalnych części i akcesoriów do samochodów, a także olei i płynów eksploatacyjnych, wszystkie pochodzące wyłącznie od sprawdzonych dostawców.


Umów wizytę w serwisie Daci

Chcąc umówić się na wizytę w serwisie Dacia na terenie Śląska, najłatwiej wykonać rozmowę telefoniczną. Można również wypełnić poniższy formularz, a pracownik serwisu skontaktuje się z Państwem możliwie jak najszybciej.

Umów wizytę

Dlaczego warto serwisować samochód w Dacia Dąbrowscy?

Dacia Dąbrowscy to serwis chętnie odwiedzany przez klientów. Wykonywane są tutaj wszelkie naprawy samochodów a także przeglądy i badania techniczne, każdorazowo zakończone porządnym myciem samochodu. Na klientów oczekujących na odbiór pojazdu przygotowana została przestronna poczekalnia, w której mogą napić się pysznej, gorącej kawy.
Na wykonaną tutaj robociznę oraz zastosowane części klient otrzymuje 12-miesięczną gwarancję. Ponadto dla stałych klientów przygotowane zostały atrakcyjne rabaty. Oferty specjalne czekają również na posiadaczy samochodów powyżej 4 roku eksploatacji.
Dąbrowscy to serwis otwarty frontem dla klienta, dlatego oferuje wydłużony czas pracy. Coraz częściej klienci korzystają również z możliwości pozostawienia samochodu poza godzinami pracy serwisu na zadaszonym parkingu, pod opieką pracownika ochrony.
Dużym zainteresowaniem cieszy się także możliwość sezonowego przechowywania opon i kół.

Części i akcesoria do Dacia kupisz u nas na miejscu

Części

Części

Akcesoria

Akcesoria

Oleje i płyny

Oleje i płyny

Opony

Opony


Przy serwisie prowadzony jest punkt sprzedaży oryginalnych części do samochodów Dacia na Śląsku. Jest to bardzo szeroka oferta części, pochodzących wyłącznie od sprawdzonych dostawców, dedykowanych do wszystkich modeli Dacia, także tych już nieprodukowanych. Każdy klient może tutaj liczyć na fachowe doradztwo i pomoc w doborze odpowiednich części. Sprawdź również: serwis Renault Śląsk.

FAQ

Czy jesteśmy autoryzowanym serwisem Dacia?

Oczywiście, posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia do prowadzenia ASO i zajmujemy się profesjonalną naprawą samochodów Dacia.

Co posiadamy w ofercie?

Nasz serwis Dacia oferuje m.in wszelkiego rodzaju naprawy mechaniczne i elektroniczne, przeglądy okresowe oraz wymagane badania techniczne.

Czy sprzedajemy części do samochodów Dacia?

Jak najbardziej, podczas wizyty w naszym serwisie Dacia można nabyć oryginalne części, akcesoria, oleje oraz płyny eksploatacyjne. Posiadamy również bogatą gamę części Motrio o takiej samej jakości, co oryginalne części Dacia, ich cena jest za to bardziej konkurencyjna. Jakość części Motrio jest sprawdzona i zgodna ze standardami ASO Dacia.

Czy oferujemy gwarancję na wykonane usługi?

Na wykonane prace i zamontowane części przy samochodach Dacia klient otrzymuje 12-miesięczną gwarancję.