Grupa Dąbrowscy – razem od 1990 roku

Dąbrowscy Sp. z o.o. to autoryzowane punkty dealerskie marek Renault, Nissan, Dacia i Isuzu Trucks, zlokalizowane w Zabrzu i Bytomiu. Na rynku istniejemy nieprzerwanie od 1990 roku.

Historia

Dzięki wielkim ambicjom, ciągłemu rozwojowi i rosnącemu doświadczeniu, firma sprzedająca części samochodowe szybko nabrała rozpędu. Już w 1993 roku rozpoczęliśmy sprzedaż i serwisowanie samochodów osobowych i dostawczych marki Renault. Salon Dacii otworzyliśmy w lutym 2005 roku. Dwa lata później rozpoczął działalność nasz pierwszy salon Nissana. W listopadzie 2017 roku do oferty wprowadziliśmy samochody dostawcze Isuzu Trucks. Dzisiaj Grupę Dąbrowscy tworzą dwa nowoczesne punkty dealerskie w Zabrzu i w Bytomiu, zapewniające kompleksowe usługi motoryzacyjne.

Misja

Naszą misją jest budowanie trwałych i autentycznych relacji z Klientami. Jest to możliwe, dzięki zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu całego zespołu oraz dostarczaniu produktów nowoczesnych, najwyższej jakości, które wyprzedzają potrzeby Klienta. Chcemy, by każda wizyta w salonach Grupy Dąbrowscy była przyjemnym i inspirującym doświadczeniem, a oferowane samochody zapewniały radość przez cały okres użytkowania. Budując wizję przedsiębiorstwa, dążymy do stworzenia optymalnego miejsca pracy, które sprzyja pełnemu wykorzystaniu potencjału ludzkiego.

Usługi

U nas możesz:
Kupić samochód nowy, używany lub demonstracyjny
Zamówić pojazd dostawczy o specjalnych parametrach
Sprzedać lub zostawić stare auto w rozliczeniu
Ubezpieczyć samochód, dom i podróż
Skorzystać z optymalnej formy finansowania zakupu
Wykonać przegląd lub badanie techniczne w OSKP
Kupić części, akcesoria, opony, olej oraz płyny
Naprawić samochód w autoryzowanym serwisie
Szybko zlikwidować szkodę komunikacyjną