Grupa Dąbrowscy – razem od 1990 roku

Dąbrowscy Sp. z o.o. to autoryzowane punkty dealerskie marek Renault, Nissan, Dacia i Isuzu Trucks, zlokalizowane w Zabrzu i Bytomiu. Na rynku istniejemy nieprzerwanie od 1990 roku.

Historia

Grupa Dąbrowscy rozpoczęła swoją działalność jako firma sprzedająca części samochodowe. Ogromny wpływ na szybki rozwój przedsiębiorstwa miały duże ambicje oraz zdobywane krok po kroku doświadczenie. Dzięki temu już w 1993 roku mogliśmy wzbogacić naszą ofertę o serwisowanie oraz sprzedaż samochodów dostawczych i osobowych marki Renault. W 2005 roku osiągnęliśmy kolejny kamień milowy naszej działalności, dzięki otwarciu salonu Dacii. Dwa lata później w naszej ofercie pojawił się również Nissan. W 2017 roku do pozostałych marek dołączyły samochody dostawcze Isuzu Trucks. Aktualnie nasze nowoczesne punkty dealerskie i serwisy znajdują się w dwóch lokalizacjach — Bytomiu i Zabrzu.

Misja

W codziennej pracy najważniejsi są dla nas Klienci oraz zbudowane z nimi relacje. Zaangażowanie i profesjonalizm naszego zespołu pozwala na stworzenie autentycznych i trwałych kontaktów, które powstają dzięki dostarczaniu Klientom nowoczesnych produktów. Staramy się, aby każda wizyta w naszych punktach była przyjemna oraz wywoływała uśmiech na twarzach klientów, już podczas czerpania radości z jazdy ich nowym samochodem. Nasze przedsiębiorstwo budowane jest przez nas zespół, dla którego tworzymy optymalne warunki pracy, które umożliwiają rozwój i pozwalają na wykonywanie obowiązków w dobrej atmosferze.

Grupa Dąbrowscy może poszczycić się mianem eksperta od samochodów marki Nissan. Czysty profesjonalizm w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem w pracy nad pojazdami tej marki pozwala na zapewnienie najlepszej obsługi na Śląsku. Właściciele samochodów marki Nissan mogą nie tylko wybrać swój nowy pojazd, ale i zakupić nowe części, opony, a nawet ubezpieczenie.

Usługi

U nas możesz:
Zakupić samochód nowy, używany lub demonstracyjny
Zamówić pojazd dostawczy o unikalnych parametrach
Sprzedać lub zostawić stary samochodów w rozliczeniu
Kupić ubezpieczenie samochodu, domu i podróży
Skorzystać z dopasowanej formy finansowania zakupu pojazdu
Wykonać przegląd samochodu lub badanie techniczne w OSKP
Kupić olej, płyny, części, akcesoria oraz opony
Usunąć usterkę pojazdu w autoryzowanym serwisie
Szybko i sprawnie zlikwidować szkodę komunikacyjną