Grupa Dąbrowscy – razem od 1990 roku

Dąbrowscy Sp. z o.o. to autoryzowane punkty dealerskie marek Renault, Nissan, Dacia i Isuzu Trucks, zlokalizowane w Zabrzu i Bytomiu. Na rynku istniejemy nieprzerwanie od 1990 roku.

Historia

Ciągły rozwój, ogromne ambicje oraz zdobywanie doświadczenia — te wartości pozwoliły nam w 1993 roku rozwinąć firmę sprzedającą części samochodowe o sprzedaż i serwisowanie pojazdów osobowych i dostawczych marki Renault. Luty 2005 roku był momentem, w którym do naszej oferty dołączyły samochody Dacii, a dwa lata później również Nissana. Najmłodsza marka w Grupie Dąbrowscy to Isuzu Trucks, producent samochodów dostawczych. Dzisiaj możemy zaoferować najwyższy poziom obsługi w dwóch nowoczesnych punktach, znajdujących się w Bytomiu i Zabrzu.

Misja

Klient oraz tworzenie z nim trwałej relacji to priorytet w naszej firmie. Zespół Grupy Dąbrowscy obsługuje naszych Klientów w sposób profesjonalny oraz wykazuje duże zaangażowanie w oferowaniu produktów najwyższej jakości. Innym priorytetem pracowników jest dbanie o atmosferę, jaka towarzyszy wizycie Klienta w naszym salonie. Celem jest stworzenie przyjemnego doświadczenia, które każda obsługiwana przez nas osoba będzie wspominać jeszcze wiele lat. Nasz zespół jest doceniany za swój wkład w zapewnienie wysokiej jakości obsługi i otrzymuje optymalne warunki do wykonywania codziennej pracy.

W Grupie Dąbrowscy możesz znaleźć ekspertów specjalizujących się w naprawie i sprzedaży pojazdów dostawczych marki Isuzu. Dzięki profesjonalnej obsłudze i doświadczeniu zdobytym podczas pracy z tą marką nasz zespół oferuje wysokiej jakości doradztwo w zakupie nowego pojazdu oraz usunięciu każdej usterki. W naszych punktach dealerskich i serwisowych Isuzu na Śląsku znajdziesz zawsze dokładnie to, czego aktualnie potrzebujesz.

Usługi

U nas możesz:
Nabyć nowy, demonstracyjny lub używany samochód
Dokonać zamówienia na pojazd dostawczy o niestandardowych parametrach
Sprzedać lub zostawić poprzedni pojazd w rozliczeniu
Ubezpieczyć samochód, dom oraz podróże
Skorzystać z optymalnego sposobu finansowania zakupu samochodu
Wykonać przegląd lub badanie techniczne w OSKP
Zakupić części, opony, płyny i olej
Usunąć usterkę w autoryzowanym serwisie
Sprawnie i szybko zlikwidować szkodę komunikacyjną