Relacja z Pikniku Dacii 20-21 maja 2017r.

 

Piknik Dacii w Parku Handlowym ARENA w Gliwicach w dniu 20 maja 2017r.:

Rodzinny Piknik Dacia, którego hasłem jest „Razem raźniej”, wpisywał się w konwencję charytatywnego rodzinnego maratonu Zumby we współpracy Fundacji Biegamy z Sercem na rzecz chorej dziewczynki z dziecięcym porażeniem mózgowym.

We współpracy z organizatorem eventu sportowego Grupa Dąbrowscy organizowała stanowiska do jazd testowych samochodami Dacia połączony z konkursem wewnętrznym Dąbrowscy - Wygraj auto na weekend z pełnym bakiem oraz konkurs Importera - wygraj Dacię Duster.
 
W ramach wydarzenia na gości czekały: stanowisko do malowania twarzy, namiot z postaciami Disneya, strefa masażu, strefa chill outu, boksy medyczne (spirometria, pomiar ciśnienia), a dla łasuchów czekał poczęstunek: fit burgery z jednej z najlepszych burgerowi na Śląsku (Grill Point) oraz mobilna kawiarnia.

Piknik Dacii w Atrium PLEJADA w Bytomiu w dniach 20-21 maja 2017r.:

Ekspozycja Dacii w Atrium Plejada podczas Targów Motoryzacyjnych MOTOSHOW w dniach 20-21 V 2017r. miała charakter wystawy samochów. Podczas jej trwania można było zobaczyć i porównać nasze modele z konkurencją. Dodatkowo event umocnił wizerunkowo Grupę Dąbrowscy na lokalnym rynku jako dealera Dacia.

Inne aktualności
Piknik Dacii - już 8 czerwca zapraszmy do Salonów Dacii Dni Renault
Pokaż wszystkie aktualności